Kontakt

509 630 620

Uwaga! Od 1 stycznia 2023 nowy adres
Długa Goślina 18, 62-095 Murowana Goślina

Diagnostyka i terapia MORA

Terapia MORA® zaliczana jest do metod tzw. medycyny bioinformacyjnej. Stworzona została w latach 70-tych XX w. przez niemieckiego lekarza F. Morella i inżyniera elektronika E. Rasche.

Celem terapii MORA® jest w pierwszym rzędzie wzmocnienie układu immunologicznego, usprawnienie mechanizmów detoksykacyjnych organizmu oraz poprawa funkcjonowania tzw. układu regulacji podstawowej (termin stworzony przez prof. Pischingera z Uniwersytetu Wiedeńskiego) a także regulacja prowadzona zgodnie z zasadami medycyny chińskiej.

Aparatura „Mora-Super” wykorzystuje w diagnostyce i terapii zarówno sygnały płynące z samego organizmu jak i sygnały emisyjne substancji chemicznych, a więc m. in. Witamin, hormonów, neuroprzekaźników, toksyn środowiskowych, makro- i mikroelementów, metali ciężkich i alergenów. Dzięki temu możliwe jest określenie typu i wielkości obciążeń organizmu czynnikami niekorzystnymi oraz wyeliminowanie ich za pomocą odpowiednio dobranych zabiegów.

Podczas terapii MORA® procesy regulacyjne zachodzą wskutek oddziaływania ultra słabych informacji elektromagnetycznych, których źródłem jest wyłącznie organizm pacjenta. Dzięki temu uwolnione zostają swoiste dla organizmu mechanizmy regulacyjne i procesy samo leczenia.

Zabiegi neutralizujące (eliminujące) obciążenie polegają na osłabieniu a następnie usunięciu zakodowanych w organizmie częstotliwości substancji patologicznej ich własnym, lustrzanym odbiciem
(inwersja sygnału). Informacja organizmu pacjenta jest wprowadzana i wyprowadzana do i z aparatury „Mora-Super” za pośrednictwem elektrod i przewodów w taki sam sposób, jak impulsy nerwowe są doprowadzane do aparatów EKG lub EEG. Zastosowanie specjalnych elektrod umożliwia ich użycie do określonych obszarów ciała lub okolic bólowych. Podczas sesji terapeutycznej przeprowadzane są tzw.:

 • terapie podstawowe – harmonizujące cały organizm;
 • terapie celowane – ukierunkowane na zlokalizowane obszary chorobowe;
 • terapie detoksykacyjne, neutralizujące, regulacyjne.

Do zabiegów wykorzystuje się różne elektrody (rolkowe, elastyczne, punktowe), programy i nastawy aparatury. Przebieg i postęp terapii jest monitorowany i kontrolowany poprzez pomiar punktów elektroakupunkturowych (pomiar EAV), kontrolne badania laboratoryjne oraz analizę bioelektroniczną środowiska wewnętrznego metodą prof. Vincenta (BE-T-A)

Podczas terapii uwalniane są szkodliwe złogi, które należy szybko usunąć z organizmu. Choć już po pierwszym zabiegu wiele osób odczuwa wyraźną poprawę, uwalnianiu złogów może jednak początkowo towarzyszyć uczucie dyskomfortu. Jest to stan przejściowy.

Bezpośrednio po terapii oraz w ciągu kilku następnych dni należy pić w dużej ilości wodę o niskiej zawartości minerałów oraz wspomagać detoksykację poprzez skórę (oczyszczanie jej w ciepłej kąpieli lub saunie) i jelita (niedopuszczać do zaparć – jeżeli to konieczne, należy zastosować zabiegi lub środki ułatwiające wydalanie.

Ilość i częstotliwość zabiegów określa terapeuta. W wielu ostrych przypadkach (np. ostre stany zapalne, infekcje, bóle, zatrucia) wystarczające są niejednokrotnie pojedyncze sesje mobilizujące proces samo leczenia. W chorobach o przebiegu przewlekłym liczba sesji terapeutycznych jest zwykle większa.

Terapia MORA® jest wolna od niepożądanych działań ubocznych.

Przeciwwskazania do terapii aparaturą „Mora-Super”:

 • stymulator serca
 • pierwszy trymestr ciąży

Przed testami należy:

 • tydzień przed testami nie zażywać leków przeciwhistaminowych i kortyzonowych
  (jeśli stan zdrowia na to pozwala)
 • w dniu wizyty nie pić kawy, mocnej herbaty, alkoholu, nie palić
 • na 2 godziny przed testem nie jeść
 • najlepiej włożyć ubrania z naturalnych materiałów
 • przynieść próbkę alergenu, który uważamy, że nas uczula (np. kurzu z domu, sierść zwierząt
  domowych, proszek do prania, kosmetyki itp.)

Kontakt

contactImg

509 630 620

[email protected]

Długa Goślina 18
62-095 Murowana Goślina
Nawiguj z Google Maps

w kazdej chwili potrzebujący mogą do mnie zadzonićc, jeśli ich cos niepokoi