Kontakt

509 630 620

Uwaga! Od 1 stycznia 2023 nowy adres
Długa Goślina 18, 62-095 Murowana Goślina

Koloroterapia (TBCA)

Koloroterapia jest bezbolesną terapią, polegającą na oddziaływaniu na organizm częstotliwościami kolorów w postaci fal o określonych długościach. Barwy to fale promieniowania elektromagnetycznego o określonej długości.  Na  przykład  zakres światła niebieskiego jest falą o długości od około 420 do około 490 nm.,  czerwonego  od około 620 do ok. 780nm. Stosując koloroterapię można uzyskać doskonałe efekty terapeutyczne.

  • optymalizacji metabolizmu tkanek
  • stymulacji ukrwienia i czerwonych ciałek krwi
  • poprawy oddychania komórkowego
  • stymulacji wydalania
  • stymulacji samo zdrowienia w chorobach żołądka i jelit
  • pomocy w gojeniu ran, zapaleń
  • niwelacji ataków migreny i innych bólów natury chronicznej

Koloroterapia

Koloroterapia jest przekazaniem za pomocą biorezonatora „Mora-Super” fali elektromagnetycznej o długości odpowiadającej określonej barwie w celu uzyskania efektu terapeutycznego.

Terapia ta skutecznie niweluje różnego rodzaju bóle będące wynikiem urazów, stanów zapalnych, reumatycznych i neuralgicznych. Jest alternatywą dla leków przeciwbólowych.

Koloroterapię można również stosować jako doskonałe uzupełnienie rehabilitacji pourazowej. Koloroterapia jest  również  pomocna  wtedy,  gdy  inne  terapie  nie przynoszą rezultatów – dochodzi
wówczas  do „odblokowania”  organizmu.  Oznacza  to,  że  może być  z  powodzeniem stosowana w różnego rodzaju bólach i chorobach o przebiegu chronicznym.

Koloroterapia

Kontakt

contactImg

509 630 620

[email protected]

Długa Goślina 18
62-095 Murowana Goślina
Nawiguj z Google Maps

w kazdej chwili potrzebujący mogą do mnie zadzonićc, jeśli ich cos niepokoi